Yeni Açılır Masa Modelleri

Açılır Masa Modelleri

Dekorasyon hayatımızın vazgeçilmez bir parçası durumuna gelmiştir ki açılır masa modelleri de, ev ve işyerlerinde dekorasyonun önemli öğeleri arasında yerlerini alıyorlar. Özellikle evlerde salon ve mutfak dekorasyonu içerisinde mühim bir yere sahip olan açılır masa modelleri, işyerlerinde de son yıllarda büyük alaka görülmektedirler. Masa İskemle modelleri arasında en büyük merakı görmektedir olan ve en fazla alakanın geldiği alt kategori olan açılır – kapanır masa modelleri, gerek hesaplı fiyatları, gerek kullanışlı olanakları ile bayanların gönlünü fethetmektedir.

Açılır masa nedir?

Teknik olarak bakılınca, olduğu konumda, yeni bir parçanın montaj ya da ilavesi yapılmasına gerek kalmadan, daha geniş veya daha uzun bir ebat kazanabilen masa modellerine, açılır masa denilmektedir. Aynı zamanda uzayabilen masa, büyüyebilen masa bunun gibi isimlerle de bilinmekte olan açılır masa modelleri, en aşırı salon ve mutfak masası modellerinde, yemek masası tasarımlarında tercih edilmektedirler. Çok fazla yer kaplamayan, ancak beklenenden fazla misafiriniz geldiğinde de sizi yarı yolda bırakmayacak bir masaya ihtiyaç duyuyorsanız, mantıklı ve doğru tercih açılır masalar olacaktır.

Açılır masa fiyatları

Dekorasyon sektöründe bir ürünün fiyatını belirlemekte en mühim unsur olan materyal fiyatları, açılır masa fiyatları üstünde de benzer olarak etkili olmakta. En hesaplı açılır masa fiyatları konusunda yapılacak araştırmalar türlü ürünleri kapsayan sonuçları ortaya koysa da, uygun olan sunta ve suntalam ürünleri yerine, mdf başta olmak üzere birinci derslik ürün kullanılan alternatifler tercih edilmelidir. Açılır masaların fiyatları üzerindeki bir diğer etken ise masa sandalye takımı içinde yer piyasa İskemle tasarımlarıdır. Tercih edilen tasarım, kullanılan materyal açısından önemli bir rolü üstlenmektedir.

Açılır masa nasıl kullanılır?

Öncelikle açılır masanın kullanımı konusunda bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken hususlar tam olarak ürünlerinizin ömrünü uzatmak amaçlı olmakla beraber, ekstra ihtiyaçler alanında ürün satışı esnasında, ürüne hususi bilgiler de alınmalıdır.

Mutfaklarda yer saha açılır masaların kullanımında, mutlaka masa yüzeyi döşemecilerde satışa sunulmakta olan şeffaf pvc masa örtüleri ile korunmalıdır. Bu örtü sayesinde çizilmeler ve MDF kaplaması üzerinde oluşabilecek deformasyonlar önlenebilmektedir. Ayrıca çaydanlık ve tencere gibi aşırı sıcak maddelerin masa yüzeyine direk koyulmaması da, yüzeyde oluşabilecek bozulmalar sebebiyle önerilmemektedir. Masanız gündelik kullanımda kapalı halde tutulmalıdır. Misafirleriniz için hazırlık aşamasında, masanızın açılma özelliğinden faydalanırken son derece dikkatli olunmalı, birden ve çok sert devinimlerden kaçınılmalıdır.